Anglia zemściła się na Włochach w finale Euro-2020

Jeśli porównamy obecny skład wyjściowy reprezentacji Włoch z tym z finału Euro 2020, znajdziemy jednocześnie sześć nowych nazwisk. Z tej listy pozostali tylko Gianluigi Donnarumma, Giovanni Di Lorenzo, Nicolo Barella, Jorginho i Marco Verratti. Tym razem Roberto Mançini wypuścił 23-letniego Mateo Reteginiego w sam środek ataku. Naturalizowany argentyński onç Nie grał w Europie, a całą karierę spędził w Ameryce Południowej. W tym sezonie Mo gra w Tigres (dziewięć meczów, sześć goli), ale pod koniec roku wróci do Boca Juniors, które jest właścicielem praw do gry.

Europa brytyjska ç w porównanie z finałem mistrzostw, tylko na starcie dokonali zmiany

Jud Bellingham, Bukayo Saka i Jack Grealish weszli na boisko od pierwszych minut. Do przerwy zespół Garetha Southgate'a wyglądał ciekawiej od rywala. i zdobył wcześnie.

2024-cü Ruszyły eliminacje Mistrzostw Europy 2018! Dołącz do transmisji meczów najlepszych drużyn na Okko.

Nie zapominaj, że zawsze możesz postawić na https://mostbet-kasyno-pl.com/ i zarabiać na swojej miłości do piłki nożnej

First Bellingham's güclü po jego rzucie Donnarumma przebił piłkę pod słupek, ale gospodarzom nie udało się wykonać rzutu rożnego. Z jakiegoś powodu obrońcy zostawili Harry'ego Kane'a samego na dalszym słupku. Mimo, że strzał kapitana Brytyjczyków wciąż był odbity, piłka trafiła celnie w Declana Rice'a, a on posłał ją do siatki jednym dotknięciem.

Kolejny rzut rożny na koniec pierwszej połowy

Zespół Włoch ü Doprowadziło to do gorzkich konsekwencji. Znów serwis trafił do Kane'a, ale tym razem był z nim Di Lorenzo. Piłka trafiła w rękę kapitana "Napoli" i serbskiego sędziego Srdjana Jovanoviç wyznaczyć karę. To prawda, że u200bu200bnie zrobił tego od razu, ale po podbiegnięciu do monitora. To podwójna zniewaga dla Di Lorenzo, ponieważ „wykonał” rzut karny na własnym stadionie.

Kane spokojnie wykorzystał rzut karny i posłał gola pod różnymi kątami. Kapitan celebrował gola bardzo emocjonalnie i były ku temu powody. Najpierw Harry zdobył rzut karny, ale w meczu 1/4 finału MŚ 2022 z Francją trafił z 11 metrów (1:2). Ale co ważniejsze, Kane jest strzelcem numer jeden w historii Anglii. Strzelił 54 gole i wygrał jednym golem z Wayne'em Rooneyem.

Angielski zadanie zostało ostatecznie wykonane, a Luke Shaw otrzymał dwie żółte kartki w ciągu dwóch minut. W drugim przypadku obrońca przeciął Reteginiego, a Manccedilini poprosił sędziego o ukaranie przeciwnika charakterystycznym gestem. Yovanovç zrobił sobie przerwę i nadal pozostawił gości w mniejszości po bójce między zawodnikami na boisku.

Włosi mieli jeszcze 15 minut, wliczając czas przerwy, ale Anglicy przetrwali. W meczu równoległym Macedonia Północna pokonała Maltę (2:1) i wraz z drużyną Southgate zajęła pierwsze miejsce w tabeli turniejowej. W tej grupie była też reprezentacja Ukrainy, ale dwie z pięciu drużyn zakwalifikują się do Niemiec. 26 marca Włochy zmierzą się z Maltą, a Anglia będzie gościć ukraińskich piłkarzy.